Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

 

Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana -  SZKOŁĄ INNOWACJI

W skład Zespołu wchodzą:

Technikum Nr 2 - klasy z innowacjami

technik ekonomista: administracyjno-księgowa, prawno-policyjna

- technik rachunkowości: administracyjno-księgowa - nowość!

technik logistyk: lotnicza, wojskowa

technik spedytor: wojskowa

VII Liceum Ogólnokształcące - klasa innowacją opiekuńczo- ratowniczą  z elementami pedagogiki, rehabilitacji i ratownictwa medycznego

Zobacz opinie absolwentów o naszej szkole

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o szkole i ... zawodach, w których kształcimy

KLIKNIJ => PREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY

 Zapraszamy do naszej szkoły!

plakat

 

  

 

 UWAGA!

Oferujemy nowy kierunek kształcenia -

w zawodzie

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI!

 

 

 

 

 

Zachęcamy do oglądania:

Szkolny Facebook - KLIK!

Film na YouTube - KLIK!

Prezentacja internatu - KLIK!

 

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2019/2020 ferie zimowe dla uczniów naszego województwa będą trwać od 13 do 26 stycznia 2020 r. Ferie zimowe to czas odpoczynku, a także okazja do beztroskich zabaw na śniegu, jazdy na sankach, łyżwach i nartach. Pamiętajmy, że nie wszyscy uczniowie będą mogli wyjechać poza miejsce zamieszkania i uczestniczyć w zorganizowanych formach wypoczynku. Większość pozostanie w domu, nie zawsze pod opieką rodziców. Nietrudno wtedy o wypadek. Prosimy o wrażliwość na wszelkie formy zagrożeń i niebezpieczeństw, na które młodzież może być narażona w czasie ferii zimowych, a także o zwrócenie szczególnej uwagi na kwestie bezpiecznego zachowania w sieci internetowej, gdyż cyberprzemoc może dotknąć wszystkich użytkowników Internetu, bez względu na wiek czy poziom umiejętności posługiwania się komputerem.

Bezpiecznego wypoczynku życzy Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch