Kurs językowy i metodyczny na Malcie

W dniach 12.07-16.07.2021 r. nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie: mgr Iwona Lasota, mgr Aneta Bojda – Wawrzonek, mgr Michał Leja, mgr Kamila Blok oraz mgr AnnaSitko – Ciupak uczestniczyli w kursach językowych i metodycznych na Malcie w ramach projektu pt. „Ready, steady, go! - Rejtan otwiera europejskie drzwi do sukcesu szkoły” dofinansowanego ze środków programu Erasmus +.
Kursy odbywały się w Szkole Językowej ESE European School of English (Iwona Lasota, Aneta Bojda–Wawrzonek, Michał Leja, Anna Sitko–Ciupak) oraz ETI Executive Training Institute (Kamila Blok). Zajęcia były bardzo ciekawe i inspirujące, pozwoliły na uzupełnienie warsztatu pracy w nowe innowacyjne metody nauczania. Bardzo sympatyczni i pomocni wykładowcy, mało liczne i międzynarodowe grupy językowe sprzyjały szybkiej nauce języka angielskiego.W kursach uczestniczyli nauczyciele z różnych stron świata np. z Francji, Włoch, Szwajcarii, Japonii, Korei czy Hiszpanii. Dało to okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów personalnych z osobami z całego świata. Ponadto uczestnicy projektu mieli możliwość zwiedzania najpiękniejszych zakątków niewielkiego archipelagu Wysp Maltańskich (Valletta, St. Julian, Mdina, Wyspa Gozo itp.).