Od 8.08.2021 nasi uczniowie z klas ekonomicznych i logistycznych wraz z opiekunem panem Michałem Leją, uczestniczą w projekcie „Praktyki bez granic” realizowanym w ramach Programu PO WER. Projekt ten obejmuje trzytygodniowe staże zawodowe w Walencji.
Po przylocie do Walencji i zakwaterowaniu w hotelu uczniowie udali się na spacer po Walencji. Naszym przewodnikiem i opiekunem jest pani Dominika Jastrzębowska z firmy UNIVERSAL MOBILITY.

Pokazała nam najpiękniejsze zabytki, opowiedziała o historii miasta oraz o smakołykach z których słynie Hiszpania. Są nimi Horchata, Paella czy po prostu hiszpańskie pomarańcze. Po spacerze mieliśmy czas na gry integracyjne w siedzibie UNIVERSAL MOBILITY. W następne dni uczniowie udali się do swoich miejsc pracy gdzie zapoznali się ze swoimi obowiązkami i odbywają staż. Czas wolny poświęcamy na spacery i plażowanie.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i niedługo ciąg dalszy naszej relacji prosto z gorącej Walencji.