Rekrutacja do projektu ”Obejmować Ziemię - projekt geograficzny z elementami ochrony ´ środowiska i zasadami pierwszej pomocy” Od 1.03.2023r. w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie rozpocznie się rekrutacja do projektu. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanegoz Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu odbędzie się mobilność edukacyjna uczniów naszej Szkoły, którzy udadzą się na 12 dni do Hiszpanii. Tam z rówieśnikami ze Szkoły Partnerskiej realizować będą założony program merytoryczny, którego celem jest podniesienie kompetencji kluczowych
w zakresie: udzielania pierwszej pomocy, rozumienia i tworzenia informacji, wielojęzyczności, w zakresie nauk przyrodniczych, osobiste i społeczne, obywatelskie, świadomości i ekspresji kulturowej.

W procesie rekrutacji zostanie wyłonionych 20 uczniów z klas I,II, III LO oraz klas II Technikum Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie.

Rekrutacja:

- 1.03.2023 - 03.03.2023 roku do godziny 12 składanie dokumentów w sekretariacie szkoły.
- 8.03.2023 roku od godziny 12:00 rozmowa kwalifikacyjna z języka angielskiego zgodnie z ustalonym harmonogramem, który zostanie ogłoszony na stronie internetowej szkoły w dniu 6.03.2023roku.

- 9.03.2023 roku test wiedzy o Hiszpanii, którego godzina zostanie ogłoszona na stronie internetowej szkoły.

Regulamin rekrutacji oraz wszystkie formularze, a także instrukcje znajdziecie Państwo
w załącznikach.

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji oraz instrukcją wypełniania dokumentów aplikacyjnych. Niewłaściwie wypełnione zgłoszenie może zdyskwalifikować ucznia z udziału w projekcie.

Zapraszamy do aplikowania – koordynator projektu Adam Bąk