Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Drodzy Kandydaci!

Znajdujecie się dziś w przededniu podjęcia bardzo ważnej dla Was, życiowej decyzji – wyboru szkoły. Wybór ten musi być mądry i zapewnić Wam dobry start w życie. Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie.

Zapewniamy kształcenie w ciekawych i poszukiwanych na rynku pracy zawodach, w pełni profesjonalną kadrę nauczycielską, opiekę pedagoga i psychologa, nowoczesne wyposażenie placówki oraz niepowtarzalną, przyjazną uczniowi atmosferę. Dbamy o wysoki poziom nauczania, o czym świadczą corocznie wyniki egzaminów maturalnych i egzaminów zawodowych. Realizujemy liczne projekty unijne, a uczniowie technikum mają możliwość odbycia praktyk zawodowych i staży poza granicami kraju. Nasi absolwenci dostają się na wymarzone studia i pracują w ciekawych zawodach. U nas nie tylko zdobędziecie wiedzę, ale także poszerzycie zainteresowania i rozwiniecie uzdolnienia, w czym pomogą Wam otaczający młodzież troską, życzliwi nauczyciele.

Uczniowie spoza Rzeszowa mają łatwy dojazd, a pochodzący z miejscowości położonych dalej znajdują miejsce w internacie, który szybko staje się ich drugim domem. Jesteśmy w pełni gotowi na przyjęcie Was – czekamy.

Mam nadzieję na spotkanie we wrześniu w murach naszej szkoły. Wybierzcie mądrze!

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana

w Rzeszowie

mgr Stanisława Pepera