Jestem absolwentką Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie. Moja edukacja w tej placówce trwała 4 lata, z racji wybranego przeze mnie technikum, a dokładniej technikum o profilu ekonomicznym. Czas spędzony w szkole wspominam bardzo dobrze. Z perspektywy czasu doceniam ten rygor i ciągłe sprawdzanie wiedzy uczniów przez grono pedagogiczne. Dzięki zaangażowaniu właśnie nauczycieli mogłam z czystym sumieniem podejść do matury i zdać ją.

W tym miejscu pragnę bardzo szczególnie pozdrowić mgr Beatę Socha, najlepsza panią od matematyki, która jest prawdziwym nauczycielem z powołania. Oczywiście to nie jedyny nauczyciel którego dobrze wspominam. Nie można zapomnieć o mojej wychowawczyni mgr Magdalenie Ziai i choć nasze relacje nie zawsze układały się idealnie, Panią mgr wspominam bardzo pozytywnie. Szkoła to oczywiście nie tylko wspaniali nauczyciele ale również osoby tam poznane. Z wieloma utrzymuje kontakt do dziś. Czasem chciałoby się cofnąć czas i przenieść jeszcze raz w ten okres szkoły średniej, który z perspektywy czasu był tak naprawdę bardzo przyjemnym okresem życia. Wszystkim uczniom życzę zdania matury i egzaminów zawodowych, bo jeśli naprawdę chcecie to z tak pozytywnie nastawionymi nauczycielami na pewno Wam się uda.