Drodzy Kandydaci!

Znajdujecie się dziś w przededniu podjęcia bardzo ważnej dla Was, życiowej decyzji – wyboru szkoły. Wybór ten musi być mądry i zapewnić Wam dobry start w życie. Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie.

Zapewniamy kształcenie w ciekawych i poszukiwanych na rynku pracy zawodach, w pełni profesjonalną kadrę nauczycielską, opiekę pedagoga i psychologa, nowoczesne wyposażenie placówki oraz niepowtarzalną, przyjazną uczniowi atmosferę. Dbamy o wysoki poziom nauczania, o czym świadczą corocznie wyniki egzaminów maturalnych i egzaminów zawodowych. Realizujemy liczne projekty unijne, a uczniowie technikum mają możliwość odbycia praktyk zawodowych i staży poza granicami kraju. Nasi absolwenci dostają się na wymarzone studia i pracują w ciekawych zawodach. U nas nie tylko zdobędziecie wiedzę, ale także poszerzycie zainteresowania i rozwiniecie uzdolnienia, w czym pomogą Wam otaczający młodzież troską, życzliwi nauczyciele.

Uczniowie spoza Rzeszowa mają łatwy dojazd, a pochodzący z miejscowości położonych dalej znajdują miejsce w internacie, który szybko staje się ich drugim domem. Jesteśmy w pełni gotowi na przyjęcie Was – czekamy.

Mam nadzieję na spotkanie we wrześniu w murach naszej szkoły. Wybierzcie mądrze!

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana

w Rzeszowie

mgr Stanisława Pepera

Wnioski o przyjęcie do szkoły można składać elektronicznie https://naborpg.resman.pl/kandydat/app/apply/index.html
lub osobiście w okienku „Rekrutacja” przy wejściu do szkoły. Tam również można pobierać skierowanie do lekarza medycyny pracy.

Zapraszamy!

WARTO WYBRAĆ "REJTANA", BO WARTO WYBRAĆ DOBRĄ PRZYSZŁOŚĆ!!!

Wirtualny Dzień Otwarty dla kandydatów do szkoły: 29.04.2020 r., godz. 8.00- 23.59, Facebook.

Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie na rok szkolny 2020/2021. W załączeniu opisy zawodów.

TECHNIKUM NR 2   5-letnie

TECHNIK EKONOMISTA

TECHNIK LOGISTYK

TECHNIK SPEDYTOR

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

·         z innowacją administracyjno-księgową

·         / innowacją prawno-policyjną

z innowacją wojskowąlotniczą

z innowacją wojskową

z innowacją

administracyjno-księgową

VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   4-letnie

Klasa:

·         z innowacją opiekuńczo-ratowniczą z elementami pedagogiki, rehabilitacji

i      i ratownictwa medycznego

Zapraszamy do zapoznania sie z harmonogramem rekrutacji do klas I na rok szkolny 2019/2020.

Uwaga, gimnazjaliści!
 Wnioski o przyjęcie do klasy I można składać w sekretariacie szkoły
codziennie do godziny 1530.

NOWOŚĆ!!    ZOBACZ OFERTĘ ZESPOŁU NR 2 W RZESZOWIE NA ROK SZKOLNY 2018/2019

TECHNIKUM NR 2 - 4 letnie

TECHNIK EKONOMISTA

TECHNIK LOGISTYK

TECHNIK SPEDYTOR

Klasy:

VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – 3 letnie

Klasa:

Nauka większości przedmiotów ogólnokształcących w zakresie podstawowym kończy się po pierwszej klasie nauki w liceum.

Uczeń wybierający naukę języka polskiego, matematyki lub języka obcego w zakresie rozszerzonym może rozpoczynać realizację tych przedmiotów w zakresie rozszerzonym w klasie pierwszej.

W klasie drugiej i trzeciej uczeń może wybrać od dwóch do czterech przedmiotów w zakresie rozszerzonym (w tym wybrane w klasie pierwszej).