Wszystkich uczniów zachęcamy do odwiedzania następujących stron internetowych poświęconych matematyce i przygotowaniu do egzaminu maturalnego z matematyki:

• www.e-zadania.pl – na stronie został udostępniony komplet nowoczesnych materiałów pomagających w skuteczniej nauce matematyki - poczynając od szkoły podstawowej aż do egzaminu maturalnego. Portal został opracowany we współpracy z najlepszymi nauczycielami a dostęp do niego jest dla Was całkowicie bezpłatny dzięki patronatom uczelni wyższych, które wspierają projekt.
  • www.matemaks.pl – na stronie znajdziecie: teorię do poszczególnych działów z przykładami, programy matematyczne ułatwiające naukę, materiały dla maturzystów, jak również kurs do matury podstawowej 2015 (http://www.matemaks.pl/kurs-do-matury-podstawowej-z-matematyki.php), ciekawostki matematyczne.
  • www.megamatma.pl – zagadnienia z matematyki od podstawówki aż do egzaminu maturalnego, testy on-line.
  • www.portalmatematyczny.pl – oprócz ciekawie opisanych zagadnień z matematyki znajdziecie tutaj narzędzia np. do rysowania wykresów funkcji

Inne strony: