Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie licznie biorą udział w konkursach i olimpiadach, często zdobywając wyróżnienia, nagrody i zaszczytne miejsca. Oto osiągnięcia z roku szkolnego 2018/2019:
Lp. | Klasa | Imię i nazwisko | Konkurs, olimpiada, turniej |
1. | I a | Klaudia Batycka | Udział w kokursie "Bezpieczeństwo w sieci" |
2. | I a | Bernadeta Kosior | III miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo w sieci" |
3. | I a | Wiktoria Pacanowska | Etap wojewódzki konkursu "Maths in English" |
4. | I a | Łukasz Pleśniak | Etap wojewódzki konkursu "Maths in English" |
5. | I a | Wiktoria Wyka | I miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo w sieci" |
6. | I a | Gabriela Rączka | Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
7. | I a | Bartłomiej Tereszkiewicz | Finalista 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
8. | I a | Gabriela Rączka | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
9. | I a | Klaudia Batycka | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
10. | I b | Wiktoria Kulig | Turniej "Ekonomia Challenge Accepted" |
11. | I b | Patrycja Stec | Konkurs przedsiębiorczości |
12. | I b | Zuzanna Piątek | Etap powiatowy konkursu matematycznego |
13. | I b | Dominika Dudzik | Etap powiatowy turnieju piłki ręcznej |
14. | I c | Natalia Choma | I miejsce w konkursie recytatorskim "Cała Jaskrawość" |
15. | I c | Klaudiusz Białek | Etap wojewódzki konkursu "Maths in English" |
16. | I c | Zuzanna Makowiecka | Etap wojewódzki konkursu "Maths in English" |
17. | I c | Zuzanna Makowiecka | I miejsce w konkursie "Dyktando" |
18. | I c | Marek Story | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
19. | I c | Adrian Szmigiel | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
20. | I c | Hubert Kochanowicz | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
21. | I c | Oliwia Zalińska | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
22. | I c | Adrian Trala | I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Rosji |
23. | I c | Natalia Choma | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
24. | I c | Adrian Trala | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
25. | I p | Aleksandra Czeluśniak | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
26. | I p | Anita Dragan | Udział w Konkursie Języka Angielskiego |
27. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
28. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Konkursie Języka Angielskiego |
29. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Ogólnopolskim Konkursie "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
30. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Konkursie wiedzy o HIV i AIDS |
31. | I p | Wojciech Dyrkacz | I miejsce w Konkursie Szachowym |
32. | I p | Eryk Głazowski | Udział w zawodach piłki nożnej |
33. | I p | Antoni Kuśper | Udział w zawodach piłki nożnej |
34. | I p | Monika Kwaśny | Udział w Konkursie informatycznym |
35. | I p | Anna Lech | Udział w Konkursie informatycznym |
36. | I p | Dominika Lisak | I miejsce w konkursie "PRZEtwory Literackie" |
37. | I p | Dominika Lisak | Udział w Konkursie języka angielskiego |
38. | I p | Andżelika Łuszczki | Udział w Konkursie informatycznym |
39. | I p | Andżelika Łuszczki | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
40. | I p | Kinga Łyko | Udział w Konkursie informatycznym |
41. | I p | Kinga Łyko | Udział w Konkursie wiedzy o HIV i AIDS |
42. | I p | Dominika Lisak | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
43. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
44. | I p | Aleksandra Małek | Udział w Konkursie informatycznym |
45. | I p | Aleksandra Małek | Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego |
46. | I p | Olga Musiałek | Udział w Konkursie informatycznym |
47. | I p | Iwona Otwinowska | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
48. | I p | Anita Pudysz | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
49. | I p | Martyna Stec | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
50. | I p | Michał Sudacki | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
51. | I p | Amelia Szkatulska | Udział w zawodach hokejowych |
52. | I p | Marcelina Wątorek | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
53. | I p | Katarzyna Wójcik | Udział w Konkursie informatycznym |
54. | I p | Zuzanna Wrona | Udział w Konkursie na stroik świąteczny |
55. | I p | Karolina Zięba | Udział w Konkursie na stroik świąteczny |
56. | I p | Adam Freitag | Udział w Konkursie informatycznym |
57. | I p | Adam Freitag | Udział w Konkursie biologicznym |
58. | II a | Justyna Łazarz | Finalistka Konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
59. | II a | Nikodem Mroczka | Finalista Konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
60. | II a | Kinga Kamińska | Finalistka Konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
61. | II a | Dominika Kawalec | Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
62. | II a | Estera Wojciechowska | Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
63. | II a | Monika Sikora | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
64. | II b | Jolanta Motyka | Udział w konkursie Kangur Matematyczny |
65. | II b | Jolanta Motyka | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
66. | II b | Jolanta Motyka | Udział w Konkursie wiedzy o podatkach |
67. | II b | Jolanta Motyka | 2 etap Turnieju "Ekonomia Challenge Accepted" |
68. | II b | Jolanta Motyka | 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach |
69. | II b | Jolanta Motyka | Udział w Konkursie wiedzy o prawach człowieka |
70. | II b | Jolanta Motyka | III miejsce w zawodach sportowych trójek koszykarskich |
71. | II b | Aleksandra Polak | I miejsce w Konkursie na stroik swiąteczny |
72. | II b | Aleksandra Polak | III miejsce w zawodach sportowych trójek koszykarskich |
73. | II b | Zuzanna Bujak | Udział w szkolnym konkursie "Żywe krajobrazy" |
74. | II b | Mateusz Chruszcz | Udział w Licealiadzie piłki nożnej |
75. | II b | Jakub Nahirny | Udział w Licealiadzie piłki nożnej |
76. | II b | Bogusława Nizioł | Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
77. | II bh | Bartosz Oczoś | Udział w Szkolnym konkursie języka angielskiego |
78. | II bh | Natalia Śmieciuch | Udział w Konkursie podstaw przedsiębiorczości |
79. | II bh | Natalia Śmieciuch | Szkolny etap konkursu "Maths in English" |
80. | II bh | Patrycja Sanek | Udział w szkolnym konkursie ortograficznym |
81. | II bh | Wiktoria Synoś | Udział w szkolnym konkursie wiedzy o prawach człowieka |
82. | II bh | Klaudia Undziakiewicz | Udział w szkolnym konkursie działalności przedsiębiorstwa |
83. | II bh | Aleksandra Niemiec | Udział w szkolnym konkursie ortograficznym |
84. | II bh | Aleksandra Tucka | Udział w szkolnym konkursie ortograficznym |
85. | II bh | Klaudia Piela | Udział w szkolnym konkursie ortograficznym |
86. | II bh | Natalia Karabin | Udział w Konkursie języka angielskiego |
87. | II bh | Katarzyna Bartman | Udział w Konkursie o prawie |
88. | II bh | Amelia Chudy | Udział w Konkursie o prawie |
89. | II bh | Gabriela Matwij | Udział w Konkursie o prawie |
90. | II c | Szymon Wiśniowski | Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej |
91. | II c | Krzysztof Skwarek | Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej |
92. | II c | Paweł Starzak | Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej |
93. | II d | Łukasz Rydza | III miejsce w Konkursie matematycznym "Pentagon" |
94. | II d | Łukasz Rydza | Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej |
95. | II d | Julia Bomba | Udział w szkolnym etapie konkursu "Maths in English" |
96. | Ii d | Filip Pączka | Udział w szkolnym etapie konkursu "Maths in English" |
97. | II d | Mikołaj Wesołowski | Udział w Miejskich igrzyskach piłki siatkowej |
98. | II d | Bartłomiej Cieślicki | Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej |
99. | II d | Adrian Ziaja | Udział w Konkursie języka angielskiego |
100. | II f | Natalia Olszewska | Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
101. | II f | Tomasz Kieca | Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego |
102. | II f | Tomasz Kieca | III miejsce w Biegu Ulicznym |
103. | II f | Miłosz Zawisza | Udział w konkursie języka angielskiego zawodowego |
104. | II f | Wiktoria Solarz | Udział w Konkursie wiedzy logistycznej |
105. | II f | Julia Jastrząb | Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego |
106. | II f | Julia Jastrząb | Udział w Lidze logistyków |
107. | II f | Wiktor Rękas | Udział w Lidze logistyków |
108. | II f | Wiktor Rękas | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
109. | II f | Wiktor Rękas | Udział w konkursie Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych |
110. | II f | Patryk Spławiński | Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego |
111. | II f | Patryk spławiński | Wyróżnienie w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
112. | II f | Angelika Porada | 2 etap konkursu "Maths in English" |
113. | II f | Angelika Porada | Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego |
114. | II f | Angelika Porada | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
115. | II f | Patryk Bodnar | Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" |
116. | II f | Lilianna Świder | Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego |
117. | II f | Lilianna Świder | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
118. | II f | Kamila Sroka | Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego |
119. | II f | Wojciech Świątoniowski | Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego |
120. | II f | Weronika Błaszków | Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted |
121. | II f | Wiktoria Grądzka | I miejsce w konkursie Ekonomia Challenge Accepted |
122. | II f | Adam Gruba | Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted |
123. | II f | Natalia Olszewska | I miejsce w konkursie Tworzydło Poetyckie |
124. | II p | Żaneta Ziemniak | Udział w konkursie Maths in English |
125. | II p | Żaneta Ziemniak | Udział w Olimpiadzie Zdrowego Żywienia |
126. | II p | Żaneta Ziemniak | Udział w Konkursie wiedzy ekologicznej |
127. | II p | Kamila Chmiel | Udział w konkursie "Pomóż ocalić życie bezdomnemu" |
128. | II p | Joanna Grzelak | Udział w konkursie Kangur matematyczny |
129. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
130. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w ogólnopolskiej Nagrodzie Poetyckiej "Fundamenty" |
131. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Mieczysława Czychowskiego |
132. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Romualda Mikoszewskiego "Ziemia najbliższa" |
133. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Refleksy" |
134. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Haliny Snopkiewicz |
135. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Zaczyna się od słowa" |
136. | II p | Aleksandra Kowaliło | Udział w Konkursie fotograficznym |
137. | II p | Aleksandra Kowaliło | Udział w konkursie poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
138. | II p | Julia Panek | Udział w Konkursie wiedzy ekologicznej |
139. | III a | Agnieszka Wiglusz | Finalistka w Ogólnopolskim Konkursie PIP "Poznaj swoje prawa w pracy" |
140. | III a | Klaudia Micał | I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej |
141. | III a | Karolina Biela | I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej |
142. | III a | Natalia Kubicka | I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej |
143. | III a | Anita Ryś | Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
144. | III a | Anita Ryś | Udział w konkursie "Maths in English" |
145. | III a | Anita Ryś | Udział w konkursie Kangur matematyczny |
146. | III a | Anita Ryś | Udział w turnieju "Rachunkowość w pigułce" |
147. | III a | Grzegorz Stachura | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
148. | III a | Justyna Pakuła | Udział w turnieju "Rachunkowość w pigułce" |
149. | III a | Justyna Pakuła | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
150. | III a | Alicja Gierasiewicz | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
151. | III a | Alicja Gierasiewicz | Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" |
152. | III a | Patrycja Wiśniowska | Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" |
153. | III a | Patrycja Wiśniowska | Udział w turnieju "Rachunkowośc w pigułce" |
154. | III a | Patrycja Wiśniowska | Udział w konkursie Maths in English |
155. | III a | Aleksandra Kopeć | I miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce" |
156. | III a | Katarzyna Trzeciak | II miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce" |
157. | III a | Adrianna Mikosz | III miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce" |
158. | III b | Wiktoria Pałczyńska | II miejsce w Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim |
159. | III b | Daniel Rajzer | Półfinalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą |
160. | III b | Patryk Kot | Półfinalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą |
161. | III b | Justyna Karaś | II miejsce w konkursie fotograficznym "Żywe krajobrazy" |
162. | III b | Monika Koszela | Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej |
163. | III b | Monika Koszela | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
164. | III b | Izabela Fornal | Udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej |
165. | III b | Izabela Fornal | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
166. | III b | Katarzyna Korecka | Udział w konkursie "Talentowisko" |
167. | III bh | Aneta Tęsna | Udzial w Konkursie wiedzy o państwie i prawie |
168. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
169. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
170. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" |
171. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w konkursie fotograficznym "Żywe krajobrazy" |
172. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w konkursie "Talentowisko" |
173. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w konkursie literackim "Natchnienie Weselem Stanisława Wyspiańskiego" |
174. | III bh | Aneta Tęsna | 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach |
175. | III bh | Aneta Tęsna | 2 etap konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
176. | III bh | Aneta Tęsna | I miejsce w Konkursie Wiedzy o Podatkach |
177. | III bh | Patrycja Pado | Udział w konkursie z zakresu PG |
178. | III bh | Magdalena Sowa | Udział w konkursie z zakresu PGR |
179. | III bh | Jarosław Piekut | Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej |
180. | III bh | Jarosław Piekut | Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Obcojęzycznych |
181. | III bh | Jarosław Piekut | Wyróżnienie w konkursie Dni Kultury |
182. | III bh | Irena Zięba | Udział w konkursie Dni Kultury |
183. | III bh | Irena Zięba | Udział w konkursie literackim "Natchnienie Weselem Stanisława Wyspiańskiego" |
184. | III bh | Irena Zięba | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
185. | III bh | Irena Zięba | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
186. | III bh | Irena Zięba | Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted |
187. | III c | Dominik Kosztyła | Finalista konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
188. | III c | Dominik Kosztyła | IV miejsce w etapie szkolnym Konkursu Wiedzy Logistycznej |
189. | III c | Grzegorz Pyrcz | 2 etap konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
190. | III c | Dominik Broda | 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach |
191. | III c | Dominik Broda | IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
192. | III c | Dominik Broda | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
193. | III d | Tomasz Birnbach | II miejsce w Konkursie znajomości lektur - Wesele |
194. | III d | Tomasz Birnbach | 2 etap Konkursu Logistycznego |
195. | III d | Tomasz Birnbach | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
196. | III d | Tomasz Birnbach | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie |
197. | III d | Tomasz Birnbach | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
198. | III d | Tomasz Birnbach | Udział w konkursie matematycznym "Euklides" |
199. | III d | Jagoda Ostrowska | II miejsce w Konkursie znajomości lektur - Wesele |
200. | III d | Jagoda Ostrowska | Udział w Konkursie Logistycznym |
201. | III e | Hubert Szczęch | Udział w Podkarpackim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie |
202. | III f | Ewelina Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Logistycznej |
203. | III f | Ewelina Chorzępa | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
204. | III f | Ewelina Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
205. | III f | Ewelina Chorzępa | Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
206. | III f | Piotr Demko | Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
207. | III f | Patryk Drozd | Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
208. | III f | Patryk Drozd | Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
209. | III f | Mirosław Dudek | Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
210. | III f | Mirosław Dudek | Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
211. | III f | Karol Kraus | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
212. | III f | Karol Kraus | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
213. | III f | Karol Kraus | Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
214. | III f | Wiktoria Rusinek | II miejsce w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
215. | III f | Wiktoria Rusinek | V miejsce w drużynowym turnieju szachowym |
216. | III f | Wiktoria Rusinek | Udział w Olimpiadzie Logistycznej |
217. | III f | Wiktoria Rusinek | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
218. | III f | Wiktoria Rusinek | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
219. | III f | Aleksandra Sowa | Udział w Olimpiadzie Logistycznej |
220. | III f | Aleksandra Sowa | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
221. | III f | Aleksandra Sowa | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
222. | III g | Weronika Baczek | 2 etap Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
223. | III g | Weronika Baczek | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
224. | III g | Marlena Krowicka | 2 etap Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
225. | III g | Marlena Krowicka | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
226. | III g | Irena Kurowska | Udział w Konkursie znajomości lektur - Lalka |
227. | III p | Małgorzata Gredes | 2 etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej |
228. | III p | Ewa Burlikowska | 2 etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej |
229. | III p | Karina Marciniec | Udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej |
230. | III p | Natalia Miąsik | Udział w konkursie Maths in English |
231. | III p | Kamila Brzeżawska | Udział w konkursie Maths in English |
232. | III p | Mikołaj Ukraiński | Udział w konkursie Maths in English |
233. | III p | Natalia Płonka | Udział w konkursie Maths in English |
234. | III p | Natalia Portas | Udział w konkursie Maths in English |
235. | III p | Klaudia Fąfara | Udział w Ulicznej Grze Ekonomicznej |
236. | III p | Dominika Wyskiel | Udział w Ulicznej Grze Ekonomicznej |
237. | III p | Joanna Jakubowska | Udział w Rzeszowskich Dniach Kultury Szkolnej |
238. | IV a | Jakub Surowiec | Etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych" |
239. | IV a | Jakub Surowiec | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach |
240. | IV a | Dagmara Przyboś | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
241. | IV a | Gabriela Polak | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
242. | IV a | Magdalena Bobowska | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
243. | IV a | Ewa Urban | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
244. | IV a | Kinga Rusin | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
245. | IV a | Karolina Pączka | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
246. | IV a | Dominika Paluch | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
247. | IV a | Natalia Kucha | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
248. | IV a | Dominika Kisiel | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
249. | IV a | Wiktoria Kowal | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
250. | IV a | Natalia Trela | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
251. | IV a | Kamila Król | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
252. | IV a | Natalia Kielar | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
253. | IV a | Izabela Żyła | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
254. | IV a | Urszula Walas | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
255. | IV a | Izabela Wieczerzak | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
256. | IV a | Gabriela Decowska | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
257. | IV b | Dawid Podkówka | III miejsce w konkursie matematycznym Maths in English |
258. | IV b | Dawid Podkówka | 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości |
259. | IV b | Dawid Podkówka | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
260. | IV b | Dawid Podkówka | Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego |
261. | IV b | Dawid Podkówka | Udział w konkursie Kangur matematyczny |
262. | IV b | Dawid Podkówka | Udział w konkursie "St. Patrick Cometition" |
263. | IV b | Jakub Preis | Finalista konkursu matematycznego Maths in English |
264. | IV b | Jakub Preis | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
265. | IV b | Jakub Preis | Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego |
266. | IV b | Jakub Preis | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
267. | IV b | Jakub Preis | Udział w konkursie "St. Patrick Cometition" |
268. | IV b | Monika Sieńko | Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym "Maths in English" |
269. | IV b | Anna Wąsacz | Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym "Maths in English" |
270. | IV b | Monika Sieńko | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
271. | IV b | Anna Wąsacz | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
272. | IV b | Monika Sieńko | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
273. | IV b | Anna Wąsacz | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
274. | IV b | Alicja Rachfał | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
275. | IV b | Agata Rozmus | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
276. | IV c | Ilona Biezkłubyj | I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Logistycznym |
277. | IV c | Ilona Biezkłubyj | III miejsce w Powiatowym Konkursie Tenisa Ziemnego |
278. | IV c | Ilona Biezkłubyj | Udział w ogólnopolskim konkursie "Ekonomia w biznesie i innowacji" - 25 miejsce w Polsce |
279. | IV c | Ilona Biezkłubyj | II miejsce w konkursie historycznym "Drogi Polski do niepodległości" |
280. | IV c | Hubert Kłosowski | III miejsce w konkursie historycznym "Drogi Polski do niepodległości" |
281. | IV df | Andrzej Florek | I miejsce w Akademickim Turnieju TransEdu |
282. | IV df | Andrzej Florek | Udział w Olimpiadzie spedycyjno-Logistycznej |
283. | IV df | Andrzej Florek | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
284. | IV df | Arkadiusz Dziura | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
285. | IV df | Kamila Zielińska | Udział w Akademickim Turnieju TransEdu - 16 miejsce |
286. | IV df | Kamila Zielińska | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
287. | IV df | Kamila Zielińska | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
288. | IV df | Kamila Zielińska | Udział w konkursie "English in Logistics" |
289. | IV df | Dagmara Kot | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
290. | IV df | Marta Lozia | Udział w konkursie "English in Logistics" |
291. | IV df | Dagmara Kot | Udział w konkursie "English in Logistics" |
292. | IV df | Michał Urman | Udział w konkursie "English in Logistics" |
293. | IVdf | Gabriela Kozłowska | IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
294. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w konkursie Kangur Matematyczny |
295. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
296. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day" |
297. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie" |
298. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu |
299. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka |
300. | IV df | Arkadiusz Płodzień | IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
301. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w Olimpiadzie wiedzy o Państwie i Prawie |
302. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day" |
303. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie" |
304. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu |
305. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka |
306. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Finalista Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
307. | IV df | Arkadiusz Płodzień | 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania |
308. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w Olimpiadzie Logistycznej |
309. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym Maths in English |
310. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji |
311. | IV df | Eryk Chorzępa | II miejsce w konkursie English in Logistics |
312. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
313. | IV df | Eryk Chorzępa | II miejsce w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day" |
314. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie" |
315. | IV df | Eryk Chorzępa | Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu |
316. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka |
317. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
318. | IV df | Eryk Chorzępa | 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania |
319. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
320. | IV df | Eryk Chorzępa | 2 etap Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English |
321. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji |
322. | IV df | Eryk Chorzępa | II miejsce w konkursie Niejedna Rosja |
323. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
324. | IV df | Sebastian Decowski | II miejsce w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day" |
325. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie" |
326. | IV df | Sebastian Decowski | Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu |
327. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka |
328. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
329. | IV df | Sebastian Decowski | 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania |
330. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
331. | IV df | Sebastian Decowski | 2 etap Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English |
332. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji |
333. | IV e | Maciej Gacek | Laureat Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English |
334. | IV e | Maciej Gacek | I miejsce w konkursie PRZEtwory literackie |
335. | IV g | Urszula Szczepanek | Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
336. | IV g | Ewelina Barnuś | Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
337. | IV g | Ewelina Barnuś | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
338. | IV g | Szymon Książkiewicz | III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
339. | IV g | Szymon Ksiązkiewicz | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
340. | IV g | Bartłomiej Lasota | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
341. | IV g | Marcin Lech | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
342. | IV g | Marcin Lech | Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
343. | IV g | Łukasz Marecki | Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
344. | IV g | Hubert Puzio | Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
345. | IV g | Hubert Puzio | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |