Pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020 obfitowało w udział uczniów Zespołu Szkół nr 2 w olimpiadach i konkursach. Wielu spośród nich odniosło sukces. Poniżej prezentujemy ich osiągnięcia.

Lp. Klasa Imię i nazwisko Konkurs, olimpiada
1. III a Justyna Łazarz zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
2. III b Bogusława Nizioł wyróznienie w Regionalnym Konkursie Recytatorskim "O Skrzydło Orle"
3. III a Justyna Łazarz udział w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Hollywood za moim domem"