Drodzy Maturzyści,

prosimy o zapozanie się z komunikatem CKE zawierającym najaktualniejsze informacje o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2019/2020.

Dokument znajduje się pod tym linkiem.

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło harmonogram egzaminów maturalnych i egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Można zapoznać się z nimi na stronie Ministerstwa, a także na stronie OKE oraz w załączniku poniżej.

Attachments:
Download this file (20200424_E8_EG_EM_Harmonogram3.pdf)20200424_E8_EG_EM_Harmonogram3.pdf[ ]905 kB

Maturzysto, zapoznaj się z komunikatami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej  w Krakowie o egzaminie maturalnym planowanym w maju 2020 roku:

·         Egzamin maturalny w „nowej” formule

·         Egzamin maturalny w „starej” formule

·         Terminy egzaminów

·         Terminy dla uczniów klas maturalnych

·         Informacja dla uczniów zdających maturę po raz kolejny (poprawiających wyniki)

·         Komunikat o dostosowaniach

·         Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego

·         Egzamin z informatyki

·         Komunikat o przyborach

Uwaga, maturzyści!

Pisemne egzaminy maturalne w roku 2020 planowane są od 4 do 21 maja.