Samorząd Uczniowski Naszej Szkoły składa się z niesamowicie sympatycznych  i pracowitych osób, na których zawsze można liczyć.

Wierzcie Nam! Potrafią "odwalić kawał dobrej roboty" - o czym ciągle nas przekonują.samorzad1

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły (bez wyjątku) i każdy ma możliwość sprawdzić się w działaniu.

Władze Samorządu tworzy 3-osobowy Zarząd, który stale wspiera ok. 30 osobowa grupa uczniów. Doraźnie tzn. w różnych organizowanych akcjach bierze udział każdy, kto chce pracować lub ma pomysły.

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2020/2021

Natalia Homik - przewodnicząca SU

Nazywam się Natalia Homik (klasa II b). Jestem osobą otwartą, zorganizowaną, pełną energii, kreatywną i chętną do współpracy. Kocham podróżować, interesuję się muzyką, uwielbiam chodzić na koncerty, poznawać nowych ludzi, często udzielam się w mediach społecznościowych. Aktywnie uczestniczę w życiu szkoły, chętnie organizuję różne wydarzenia. Nie boję się nowych wyzwań i jestem otwarta na ciekawe pomysły uczniów i nauczycieli.

Julia Szmulik - zastępca przewodniczącego SU

Mam na imię Julka i chodzę do klasy II ag. Na co dzień interesuję się fotografią, muzyką - gram na gitarze, ukulele i śpiewam. Moją pasją jest także sport - lubię jazdę na rolkach, rowerze i piłkę nożną.

Magdalena Garbarz - sekretarz SU

Jestem uczennicą klasy II bg Technikum. Uczę się na profilu ekonomicznym. Moją największą zaletą jest zorganizowanie i umiejętność pracy w zespole. Zawsze chętnie biorę udział w konkursach, jestem wytrwała w dążeniu do celu.