PRAKTYKI BEZ GRANIC plakat 1Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie ogłasza rekrutację do projektu „Praktyki bez granic” realizowanego w ramach Programu PO WER obejmującego trzytygodniowe staże i praktyki zawodowe w Granadzie i Walencji.

Staż zawodowy

klasy III technikum ekonomicznego, logistycznego, spedycyjnego

8 sierpnia do 28 sierpnia 2021 r. - dwie grupy:

• 12 Granada
  • 20 Walencja

Praktyka zawodowa

klasy II technikum ekonomicznego, logistycznego, spedycyjnego

29 sierpnia do 18 września 2021 r. - dwie grupy:

• 12 Granada
  • 19 Walencja

Uczestnikami projektu mogą być uczniowie klas trzecich i drugich technikum w zawodach:

- technik logistyk,

- technik ekonomista,

- technik spedytor.

Formularze rekrutacyjne należy składać w terminie od 30.11.2020 r. do 11.12.2020 r. u p. Marty Ślączki (Teams - 2020/2021 PRAKTYKI BEZ GRANIC POWER  - kod zespołu q5nkt4a).

Regulamin rekrutacji i formularze zgłoszeń znajdują się w załącznikach do pobrania pod tym artykułem oraz w zespole (Teams - 2020/2021 PRAKTYKI BEZ GRANIC POWER).

Dodatkowych informacji udziela p. Marta Ślączka.

Attachments:
Download this file (formularz_zgloszeniowy.doc)formularz_zgloszeniowy.doc[ ]188 kB
Download this file (regulamin_rekrutacji.doc)regulamin_rekrutacji.doc[ ]38 kB

Staż zawodowy

klasy III technikum ekonomicznego , logistycznego , spedycyjnego

8 sierpnia do 28 sierpnia 2021 r. - dwie grupy:

• 12+1 Granada
  • 20+2 Walencja

Praktyka zawodowa

klasy II technikum ekonomicznego , logistycznego , spedycyjnego
29 sierpnia do 18 września 2021 r. - dwie grupy:

• 12+1 Granada
  • 19+2 Walencja

Poniżej zamieszczona jest informacja o odwołaniu mobilności lipiec 2020 LIZBONA WALENCJA

PRAKTYKI BEZ GRANIC plakat 1

Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie ogłasza rekrutację do projektu „Praktyki bez granic” realizowanego w ramach Programu PO WER obejmującego trzytygodniowe staże zawodowe w Lizbonie i Walencji.

Termin wyjazdu: lipiec 2020 r.

Liczba uczestników: 2 grupy

- Lizbona 12 uczniów,

- Walencja 20 uczniów.

Uczestnikami projektu mogą być uczniowie klas trzecich technikum w zawodach:

- technik logistyk,

- technik ekonomista,

- technik spedytor.

Formularze rekrutacyjne należy składać w terminie od 18.11.2019 r. do 22.11.2019 r. u pani Marty Ślączki (sala 204).

Regulamin rekrutacji i formularze zgłoszeń znajdują się w załącznikach do pobrania.

Dodatkowych informacji udziela pani Marta Ślączka.