Drodzy Kandydaci!

Znajdujecie się dziś w przededniu podjęcia bardzo ważnej dla Was, życiowej decyzji – wyboru szkoły. Wybór ten musi być mądry i zapewnić Wam dobry start w życie. Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie.

Zapewniamy kształcenie w ciekawych i poszukiwanych na rynku pracy zawodach, w pełni profesjonalną kadrę nauczycielską, opiekę pedagoga i psychologa, nowoczesne wyposażenie placówki oraz niepowtarzalną, przyjazną uczniowi atmosferę. Dbamy o wysoki poziom nauczania, o czym świadczą corocznie wyniki egzaminów maturalnych i egzaminów zawodowych. Realizujemy liczne projekty unijne, a uczniowie technikum mają możliwość odbycia praktyk zawodowych i staży poza granicami kraju. Nasi absolwenci dostają się na wymarzone studia i pracują w ciekawych zawodach. U nas nie tylko zdobędziecie wiedzę, ale także poszerzycie zainteresowania i rozwiniecie uzdolnienia, w czym pomogą Wam otaczający młodzież troską, życzliwi nauczyciele.

Uczniowie spoza Rzeszowa mają łatwy dojazd, a pochodzący z miejscowości położonych dalej znajdują miejsce w internacie, który szybko staje się ich drugim domem. Jesteśmy w pełni gotowi na przyjęcie Was – czekamy.

Mam nadzieję na spotkanie we wrześniu w murach naszej szkoły. Wybierzcie mądrze!

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana

w Rzeszowie

mgr Stanisława Pepera

WARTO WYBRAĆ "REJTANA", BO WARTO WYBRAĆ DOBRĄ PRZYSZŁOŚĆ!!!

Wirtualny Dzień Otwarty dla kandydatów do szkoły: 29.04.2020 r., godz. 8.00- 23.59, Facebook.

Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie na rok szkolny 2020/2021. W załączeniu opisy zawodów.

TECHNIKUM NR 2   5-letnie

TECHNIK EKONOMISTA

TECHNIK LOGISTYK

TECHNIK SPEDYTOR

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI

·         z innowacją administracyjno-księgową

·         / innowacją prawno-policyjną

z innowacją wojskowąlotniczą

z innowacją wojskową

z innowacją

administracyjno-księgową

VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE   4-letnie

Klasa:

·         z innowacją opiekuńczo-ratowniczą z elementami pedagogiki, rehabilitacji

i      i ratownictwa medycznego

Zapraszamy do zapoznania sie z harmonogramem rekrutacji do klas I na rok szkolny 2019/2020.

Uwaga, gimnazjaliści!
 Wnioski o przyjęcie do klasy I można składać w sekretariacie szkoły
codziennie do godziny 1530.

NOWOŚĆ!!    ZOBACZ OFERTĘ ZESPOŁU NR 2 W RZESZOWIE NA ROK SZKOLNY 2018/2019

TECHNIKUM NR 2 - 4 letnie

TECHNIK EKONOMISTA

TECHNIK LOGISTYK

TECHNIK SPEDYTOR

Klasy:

VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – 3 letnie

Klasa:

Nauka większości przedmiotów ogólnokształcących w zakresie podstawowym kończy się po pierwszej klasie nauki w liceum.

Uczeń wybierający naukę języka polskiego, matematyki lub języka obcego w zakresie rozszerzonym może rozpoczynać realizację tych przedmiotów w zakresie rozszerzonym w klasie pierwszej.

W klasie drugiej i trzeciej uczeń może wybrać od dwóch do czterech przedmiotów w zakresie rozszerzonym (w tym wybrane w klasie pierwszej).