Głównej zawartości

Komunikat alertu

Ta strona korzysta z cookies. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu.

Ekologia
Stawiamy na ekologię i energię z odnawialnych źródeł
Wejście główne
od ulicy Rejtana
Dziedziniec wewnętrzny
widok na segment główny i łącznik
Lokalizacja
Kompleks dydaktyczny położony jest przy dogodnym węźle komunikacyjnym, w otoczeniu zieleni i przestrzeni
Ranking Perspektywy 2021
Najlepsze Technika - Srebrna Szkoła
Nowoczesne zaplecze sportowe
Dysponujemy nowoczesną bazą i zapleczem sportowym w postaci boisk i obiektów otwartych oraz hali sportowej
Dziedziniec wewnętrzny
widok na łącznik i internat
Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
Kompleks dydaktyczny z zapleczem sportowym i internatem
Oferta edukacyjna 2022/23
Oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2
VII Liceum Ogólnokształcące
1P - opiekuńczo-ratownicza, 1T - językowo-turystyczna
Technikum nr 2 -> technik ekonomista
1A - administracyjno-skarbowa, 1B prawno-policyjna
Technikum nr 2 -> technik rachunkowości
1R - administracyjno-ksiągowa
Technikum nr 2 -> technik logistyk
1C - wojskowa, 1F - lotnicza
Technikum nr 2 -> technik spedytor
1D - wojskowa

W Rankingu Techników Perspektywy2020 Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 2 otrzymało Srebrną Tarczę. W tegorocznym Rankingu wzięto pod uwagę dane 1728 techników. Zasady Rankingu ustaliła Kapituła złożona z przedstawicieli uczelni, dyrektorów okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) i przewodniczących komitetów głównych olimpiad. Pracom Kapituły przewodniczył prof. dr hab. Jan Łaszczyk, były rektor Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie i przewodniczący Komisji ds. Kształcenia Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Kryteria Rankingu Techników 2020 to: sukcesy szkoły w olimpiadach (20%), wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) oraz wyniki egzaminu zawodowego (30%).

Przygotowano również podrankingi wojewódzkie (oddzielne dla liceów i techników), które są wyciągami z głównych rankingów ogólnopolskich. Wszystkie rankingi, obejmujące łącznie ponad 1500 najlepszych liceów i techników w Polsce, opublikowane zostały na portalu edukacyjnym: www.licea.perspektywy.pl, www.technika.perspektywy.pl.

Gratulujemy!

TECH srebro 2020