W czwartek, 7 grudnia, gościliśmy w naszym internacie studentki z Koła Naukowego Dietetyków UR, które przeprowadziły pierwsze z cyklu czterech zaplanowanych zajęć poświęconych problematyce zdrowego odżywiania się. Tym razem - jako wprowadzenie - skoncentrowaliśmy się na omówieniu zaleceń żywieniowych na podstawie piramidy żywienia. Na koniec spotkania uczestnicy pracowali w grupach i opracowywali przykładowe menu śniadaniowe, a następnie sprawdzili zapamiętane informacje starając się rozwiązać krótki test.

Bardzo dziękujemy studentkom z Koła Naukowego  - Paulinie i Patrycji - za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć oraz przekazanie sporej dawki wiedzy przydatnej każdemu w codziennym życiu.