5 czerwca 2020 roku w naszej szkole zorganizowano CYKL LEKCJI OTWARTYCH ONLINE Z ELEMENTAMI NAUCZANIA CLIL. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu POWER „Podniesienie kompetencji nauczycieli i współpraca europejska kluczem do sukcesu szkoły”. Lekcje otwarte prezentowały wybrane scenariusze lekcji z opracowanego przez zespół projektowy kompendium „Droga do nowoczesnego nauczania języka angielskiego”. Tematami lekcji były: „A Personal profile” (język angielski), „Rzeźbotwórcza działalność rzek – wybrane zagadnienia” (geografia), „Rozmieszczenie ładunku w wybranym środku transportu” (procesy transportowe) oraz „Driving working hours” (procesy transportowe).

przedmioty