Pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020 obfitowało w udział uczniów Zespołu Szkół nr 2 w olimpiadach i konkursach. Wielu spośród nich odniosło sukces. Poniżej prezentujemy ich osiągnięcia.
Lp. | Klasa | Imię i nazwisko | Konkurs, olimpiada |
1. | III a | Justyna Łazarz | zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego |
2. | III b | Bogusława Nizioł | wyróznienie w Regionalnym Konkursie Recytatorskim "O Skrzydło Orle" |
3. | III a | Justyna Łazarz | udział w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Hollywood za moim domem" |
4. | I cs | Martyna Grzesik | udział w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Hollywood za moim domem" |
5. | I cg | Kinga Kociołek | III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Na szlaku turystycznym Rzeszowa" |
6. | I bg | Oliwia Brzezowska | III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Na szlaku turystycznym Rzeszowa" |
7. | I bg | Karolina Bryk | udział w Wojewódzkim Konkursie "Zło dobrem zwyciężaj - tak żyłem" |
8. | I bg | Aleksandra Rusinek | udział w Wojewódzkim Konkursie "Zło dobrem zwyciężaj - tak żyłem" |
9. | I ps | Weronika Bury | I miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
10. | I as | Agata Kuźniar | I miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
11. | I as | Karolina Bastrzyk | I miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
12. | I cg | Aleksandra Fus | II miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
13. | I cs | Aleksandra Bundyra | II miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
14. | I bg | Wiktoria Kalka | III miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
15. | I pg | Gabriela Pawełek | III miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
16. | uczniowie różnych klas | udział w szkolnym etapie Olimpiadzy Języka Angielskiego | |
17. | uczniowie różnych klas | udział w szkolnym konkursie "English in Logistics" | |
18. | IV bh | Jarosław Piekut | udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej |
19. | I ps | Julia stachowicz | udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej |
20. | uczniowie różnych klas | udział w szkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii | |
21. | I cg | Karolina Kusz | I miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji |
22. | I cg | Kamil Ziaja | II miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji |
23. | I cg | Mateusz Sobuś | III miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji |
24. | uczniowie różnych klas | udział w konkursie języka angielskiego "Christmas Celebrations | |
25. | I bg | Karolina Bryk | I miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim |
26. | III bh | Klaudia Pizło | II miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim |
27. | I bg | Wioletta Kulbida | III miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim |
28. | II a | Klaudia Batycka | I miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę swiąteczną w języku włoskim |
29. | II a | Sandra Tereszkiewicz | II miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku włoskim |
30. | III a | Weronika Jakubowska | III miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku włoskim |
31. | IV bh | Jarosław Piekut | III miejsce w V Konkursie Kolęd Obcojęzycznych |
32. | uczniowie klas IV T | udział w konkursie Matematyka w Technice dla Technika | |
33. | uczniowie różnych klas | udział w Konkursie Matematycznym EUKLIDES | |
35. | III f | Natalia Olszewska | udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Zawodziański" |
36. | III p | Justyna Sokołowska | udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O laur Zawodziański" |
37. | I cg | Kinga Kociołek | udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Zawodziański" |
38. | III p | Justyna Sokołowska | udział w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Miłość niejedno ma imię" |
39. | III f | Natalia Olszewska | I miejsce w szkolnym konkursie Tworzydło Poetyckie |
40. | I cg | Aleksandra Fus | I miejsce w szkolnym konkursie Tworzydło Poetyckie |
41. | I pg | Gabriela Pawełek | II miejsce w szkolnym konkursie Tworzydło Poetyckie |
42. | IV c | Dominik Broda | III miejsce w szkolnym konkursie Tworzydło Poetyckie |
43. | II p | Dominika Lisak | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
44. | IV a | Gabriela Drozdowska | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
45. | IV a | Patrycja Litwin | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
46. | IV d | Joanna Choma | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
47. | III b | Zuzanna Bujak | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
Uczniowie naszej szkoły brali ponadto udział w konkursach:
- Kółko Graniaste - organizowany przez centrum e-learningu AGH w Krakowie
- Konkurs Fotograficzny "Żywe Krajobrazy"
- Olimpiada Geograficzna
- Olimpiada Wiedzy o Rodzinie
- Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
- konkursy przy użyciu platformy Kahoot dotyczące wiedzy na temat HIV/AIDS
- konkurs Tadeusz Rejtan - patron naszej szkoły
- konkurs Józef Piłsudski jako wódz i polityk
- konkurs Prawa człowieka
Nauczyciele wychowania fizycznego również organizowali udział młodzieży w systemie międzyszkolnych olimpiad przedmiotowych i konkursów zgodnie z preliminarzem organizacji Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla Szkół Ponadgimnazjalnych m. Rzeszowa oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2019/2020:
- tenis stołowy dziewcząt - IV miejsce w Rzeszowie
- tenis stołowy chłopców
- piłka koszykowa chłopców - III miejsce w grupie
- indywidualne drużynowe biegi przełajowe
- sztafetowe biegi przełajowe
- licealiada w unihokeju dziewcząt - etap rejonowy
- piłka siatkowa chłopców
- piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce w grupie