W dniach 13 i 15 XII 2022 r. odbył się Siatkarski Turniej MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNY.

Łącznie wzięło w nim udział 12 drużyn i odbyło się 28 meczy. Uczestnikami turnieju byli uczniowie klas: I a, I f, II f, II p, II cd, III cd, III ps, III f, IV bg, IV cs, IV cg, IV dfg.

Po dwudniowym Turnieju i zaciętych meczach wyłoniły się cztery drużyny, które zagrały FINAŁ. Rywalizacja w meczach finałowych była bezkompromisowa, rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie!

Ostateczne wyniki Turnieju:

I miejsce – kl. III f

II miejsce – kl. III ps

III miejsce – kl. II cd

IV miejsce – kl. IV cg

MVP Turnieju zostali:

Martyna MRÓWKA z kl. III f i Dawid FABIŃSKI z kl. III f (zdobywając 29 punktów i 9 asów).

Najlepiej serwujący to:

Kinga KOMADA z kl. III f i Dorian DZIADURA z kl. II cd (17 asów).

Sędzia główny Turnieju: Patryk NOWAKOWSKI, p. Jadwiga FILIP i p. Tomasz ZARKOWSKI.

Protokolantkami Turnieju były: Wiktoria BAL i Kinga WITOWSKA z kl. III f.

Zakończenie Turnieju było bardzo uroczyste, każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową, która została wręczona przez dyrekcję szkoły oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Dziękujemy wszystkim za udział w Turnieju i do zobaczenia na kolejnych zawodach szkolnych!