26 maja 2022 roku odbył się finał VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej
. Konkurs jest cyklicznie organizowany przez nauczycieli logistyki Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie. Udział w tegorocznym finale wzięło 60 najlepszych uczniów z 20 szkół województwa podkarpackiego, wyłonionych w etapie kwalifikacyjnym. Podczas finału uczestnicy zmagali się z bardzo wymagającym testem składającym się z 35 pytań, obejmującym zagadnienia związane z szeroko pojętymi logistyką i spedycją.

Wszystkie miejsca na podium zajęli uczniowie naszej szkoły. Trzecie miejsce w konkursie zajął Patryk Nowakowski z klasy 3cg, drugi był Michał Wałach z klasy 3dfg, a zwycięzcą VII edycji konkursu został Bartosz Łyszczarz z klasy 3dfg.

Honorowy patronat nad konkursem objęli:

• Prezydenta Miasta Rzeszów
  • Kuratorium Oświaty
  • Marszałek Województwa
  • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Sponsorami VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej byli:

• Borg Warner
  • Mirtex-Trans Usługi Transportowe Mirosław Ozga
  • G2A
  • Water Team
  • UKS Foxball Rzeszów
  • Euro 24 Sp. z.o.o.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie, a uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele przedmiotów logistycznych