Wielu poszukujących pracy zastanawia się: „Czy rozmowy rekrutacyjnej należy się obawiać?”

A może jest ona szansą na prezentację umiejętności kandydata? O tym jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i jak ona przebiega można było usłyszeć podczas spotkania online z panią mgr inż. Bernadettą Kulinowską, wykładowcą w Katedrze Ekonomii i Finansów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Spotkanie w dniu 14.02.2023 r. „Savoir-vivre w rozmowie rekrutacyjnej”, w którym udział wzięli uczniowie technikum ekonomicznego oraz technikum rachunkowości, było jednym z elementów współpracy szkoły z uczelnią w ramach Projektu Klas Patronackich.