image001Ogromny sukces uczniów technikum logistycznego! Do finału VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego awansowało dwoje uczniów naszej szkoły: Martyna Grzesik (kl. IV cs ) i Bartosz Łyszczarz (kl. IV dfg).

Należy podkreślić, że w finale znalazło się zaledwie 30 uczestników z całej Polski. Z województwa podkarpackiego są to tylko uczniowie naszej szkoły. Etap okręgowy po raz kolejny został zorganizowany w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie.

Wielki finał Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej odbędzie się 13 kwietnia 2023 r. w siedzibie organizatora. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 14 kwietnia 2023 r.

To kolejny tak znaczący sukces uczniów technikum logistycznego w tym roku. Warto przypomnieć, że 28 marca w finale Ligi Młodych Logistyków w Katowicach weźmie udział zespół w składzie Bartosz Łyszczarz, Michał Wałach i Arkadiusz Rak. Do Katowickiego finału awansowało zaledwie 10 zespołów z całej Polski.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Nauczyciele przedmiotów logistycznych