Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie im. Tadeusza Rejtana oraz Komitet Organizacyjny Konkursu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej 2023 wszystkich uczniów z terenu województwa podkarpackiego. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas 2, 3 oraz 4 szkół średnich (ponadpodstawowych), zawodowych oraz branżowych, kształcący się w zawodach technik logistyk, technik spedytor lub pokrewnych.

Zainteresowana szkoła zgłasza kandydatów do Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej w nieprzekraczalnym terminie do 14.04.2023 r. poprzez przesłanie (skan lub zdjęcie) formularza zgłoszeniowego dołączonego do regulaminu na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każda szkoła do 1 etapu kwalifikacyjnego może zgłosić nielimitowaną liczbę uczestników.

Celem konkursu jest wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów, zdobycie doświadczenia przydatnego podczas części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik logistyk i technik spedytor, promocja kształcenia na kierunkach logistycznych i spedycyjnych, rozbudzenie zainteresowania tematyką logistyczną i spedycyjną, wymiana doświadczeń zawodowych, współpraca między podmiotami kształcącymi w/w zawodach.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Komitet Organizacyjny Konkursu