Uczeń klasy 5dfs – Jakub Kraska osiągnął niezwykły sukces, awansując do finału prestiżowej Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, organizowanej przez Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny w Sopocie.
Tegoroczna edycja Olimpiady przyciągnęła uwagę wielu utalentowanych uczniów z całego kraju. W etapie regionalnym wzięło udział ponad 600 uczestników, którzy rywalizowali o awans do finału. Awans Jakuba to wyjątkowe osiągnięcie, ponieważ do finału zakwalifikowało się jedynie 30 uczniów z całej Polski. Świadczy to o ogromnym poziomie trudności Olimpiady oraz o wyjątkowych umiejętnościach naszego ucznia.
Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna to nie tylko wyzwanie, ale również doskonała okazja do rozwijania pasji i zdobywania wiedzy z zakresu logistyki i spedycji. Uczestnictwo w tak prestiżowym konkursie stanowi doskonałe przygotowanie do przyszłej kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającym się sektorze logistycznym.
W etapie regionalnym, który dla naszej szkoły odbył się w Krakowie ZS nr 2 reprezentowało 4 uczniów:
- Jakub Kraska (5dfs) – awans
- Martyna Grzesik (5cs)
- Kinga Kud (5cs)
- Patryk Cynk (5cs)
Dziękujemy im za ich zaangażowanie i ciężką pracę, oraz wszystkim nauczycielom
i opiekunom, którzy wspierali ich na każdym etapie przygotowań do Olimpiady.
Życzymy Jakubowi powodzenia w finale oraz trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły, którzy zostali nagrodzeni Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest ono przyznawane co roku osobom, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce w danym typie szkoły. Są to:
- Bartosz Łyszczarz z klasy IV dfg
- Amelia Skotnicka z klasy II p
- Aleksandra Wolanin z klasy III b
Gratulujemy również rodzicom wyróżnionych uczniów.
Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów!
Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie licznie biorą udział w konkursach i olimpiadach, często zdobywając wyróżnienia, nagrody i zaszczytne miejsca. Oto osiągnięcia z roku szkolnego 2018/2019:
Lp. | Klasa | Imię i nazwisko | Konkurs, olimpiada, turniej |
1. | I a | Klaudia Batycka | Udział w kokursie "Bezpieczeństwo w sieci" |
2. | I a | Bernadeta Kosior | III miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo w sieci" |
3. | I a | Wiktoria Pacanowska | Etap wojewódzki konkursu "Maths in English" |
4. | I a | Łukasz Pleśniak | Etap wojewódzki konkursu "Maths in English" |
5. | I a | Wiktoria Wyka | I miejsce w konkursie "Bezpieczeństwo w sieci" |
6. | I a | Gabriela Rączka | Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
7. | I a | Bartłomiej Tereszkiewicz | Finalista 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
8. | I a | Gabriela Rączka | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
9. | I a | Klaudia Batycka | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
10. | I b | Wiktoria Kulig | Turniej "Ekonomia Challenge Accepted" |
11. | I b | Patrycja Stec | Konkurs przedsiębiorczości |
12. | I b | Zuzanna Piątek | Etap powiatowy konkursu matematycznego |
13. | I b | Dominika Dudzik | Etap powiatowy turnieju piłki ręcznej |
14. | I c | Natalia Choma | I miejsce w konkursie recytatorskim "Cała Jaskrawość" |
15. | I c | Klaudiusz Białek | Etap wojewódzki konkursu "Maths in English" |
16. | I c | Zuzanna Makowiecka | Etap wojewódzki konkursu "Maths in English" |
17. | I c | Zuzanna Makowiecka | I miejsce w konkursie "Dyktando" |
18. | I c | Marek Story | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
19. | I c | Adrian Szmigiel | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
20. | I c | Hubert Kochanowicz | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
21. | I c | Oliwia Zalińska | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
22. | I c | Adrian Trala | I miejsce w szkolnym konkursie wiedzy o Rosji |
23. | I c | Natalia Choma | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
24. | I c | Adrian Trala | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
25. | I p | Aleksandra Czeluśniak | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
26. | I p | Anita Dragan | Udział w Konkursie Języka Angielskiego |
27. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
28. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Konkursie Języka Angielskiego |
29. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Ogólnopolskim Konkursie "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
30. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Konkursie wiedzy o HIV i AIDS |
31. | I p | Wojciech Dyrkacz | I miejsce w Konkursie Szachowym |
32. | I p | Eryk Głazowski | Udział w zawodach piłki nożnej |
33. | I p | Antoni Kuśper | Udział w zawodach piłki nożnej |
34. | I p | Monika Kwaśny | Udział w Konkursie informatycznym |
35. | I p | Anna Lech | Udział w Konkursie informatycznym |
36. | I p | Dominika Lisak | I miejsce w konkursie "PRZEtwory Literackie" |
37. | I p | Dominika Lisak | Udział w Konkursie języka angielskiego |
38. | I p | Andżelika Łuszczki | Udział w Konkursie informatycznym |
39. | I p | Andżelika Łuszczki | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
40. | I p | Kinga Łyko | Udział w Konkursie informatycznym |
41. | I p | Kinga Łyko | Udział w Konkursie wiedzy o HIV i AIDS |
42. | I p | Dominika Lisak | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
43. | I p | Wojciech Dyrkacz | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
44. | I p | Aleksandra Małek | Udział w Konkursie informatycznym |
45. | I p | Aleksandra Małek | Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego |
46. | I p | Olga Musiałek | Udział w Konkursie informatycznym |
47. | I p | Iwona Otwinowska | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
48. | I p | Anita Pudysz | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
49. | I p | Martyna Stec | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
50. | I p | Michał Sudacki | Udział w Grze miejskiej "Drogowskazy Zdrowia" |
51. | I p | Amelia Szkatulska | Udział w zawodach hokejowych |
52. | I p | Marcelina Wątorek | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
53. | I p | Katarzyna Wójcik | Udział w Konkursie informatycznym |
54. | I p | Zuzanna Wrona | Udział w Konkursie na stroik świąteczny |
55. | I p | Karolina Zięba | Udział w Konkursie na stroik świąteczny |
56. | I p | Adam Freitag | Udział w Konkursie informatycznym |
57. | I p | Adam Freitag | Udział w Konkursie biologicznym |
58. | II a | Justyna Łazarz | Finalistka Konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
59. | II a | Nikodem Mroczka | Finalista Konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
60. | II a | Kinga Kamińska | Finalistka Konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
61. | II a | Dominika Kawalec | Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
62. | II a | Estera Wojciechowska | Finalistka 2 etapu Ogólnopolskiego Konkursu "Przedsiębiorczy na rynku finansowym" |
63. | II a | Monika Sikora | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
64. | II b | Jolanta Motyka | Udział w konkursie Kangur Matematyczny |
65. | II b | Jolanta Motyka | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
66. | II b | Jolanta Motyka | Udział w Konkursie wiedzy o podatkach |
67. | II b | Jolanta Motyka | 2 etap Turnieju "Ekonomia Challenge Accepted" |
68. | II b | Jolanta Motyka | 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach |
69. | II b | Jolanta Motyka | Udział w Konkursie wiedzy o prawach człowieka |
70. | II b | Jolanta Motyka | III miejsce w zawodach sportowych trójek koszykarskich |
71. | II b | Aleksandra Polak | I miejsce w Konkursie na stroik swiąteczny |
72. | II b | Aleksandra Polak | III miejsce w zawodach sportowych trójek koszykarskich |
73. | II b | Zuzanna Bujak | Udział w szkolnym konkursie "Żywe krajobrazy" |
74. | II b | Mateusz Chruszcz | Udział w Licealiadzie piłki nożnej |
75. | II b | Jakub Nahirny | Udział w Licealiadzie piłki nożnej |
76. | II b | Bogusława Nizioł | Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
77. | II bh | Bartosz Oczoś | Udział w Szkolnym konkursie języka angielskiego |
78. | II bh | Natalia Śmieciuch | Udział w Konkursie podstaw przedsiębiorczości |
79. | II bh | Natalia Śmieciuch | Szkolny etap konkursu "Maths in English" |
80. | II bh | Patrycja Sanek | Udział w szkolnym konkursie ortograficznym |
81. | II bh | Wiktoria Synoś | Udział w szkolnym konkursie wiedzy o prawach człowieka |
82. | II bh | Klaudia Undziakiewicz | Udział w szkolnym konkursie działalności przedsiębiorstwa |
83. | II bh | Aleksandra Niemiec | Udział w szkolnym konkursie ortograficznym |
84. | II bh | Aleksandra Tucka | Udział w szkolnym konkursie ortograficznym |
85. | II bh | Klaudia Piela | Udział w szkolnym konkursie ortograficznym |
86. | II bh | Natalia Karabin | Udział w Konkursie języka angielskiego |
87. | II bh | Katarzyna Bartman | Udział w Konkursie o prawie |
88. | II bh | Amelia Chudy | Udział w Konkursie o prawie |
89. | II bh | Gabriela Matwij | Udział w Konkursie o prawie |
90. | II c | Szymon Wiśniowski | Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej |
91. | II c | Krzysztof Skwarek | Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej |
92. | II c | Paweł Starzak | Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistyczno-Spedycyjnej |
93. | II d | Łukasz Rydza | III miejsce w Konkursie matematycznym "Pentagon" |
94. | II d | Łukasz Rydza | Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej |
95. | II d | Julia Bomba | Udział w szkolnym etapie konkursu "Maths in English" |
96. | Ii d | Filip Pączka | Udział w szkolnym etapie konkursu "Maths in English" |
97. | II d | Mikołaj Wesołowski | Udział w Miejskich igrzyskach piłki siatkowej |
98. | II d | Bartłomiej Cieślicki | Udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Logistycznej |
99. | II d | Adrian Ziaja | Udział w Konkursie języka angielskiego |
100. | II f | Natalia Olszewska | Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
101. | II f | Tomasz Kieca | Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego |
102. | II f | Tomasz Kieca | III miejsce w Biegu Ulicznym |
103. | II f | Miłosz Zawisza | Udział w konkursie języka angielskiego zawodowego |
104. | II f | Wiktoria Solarz | Udział w Konkursie wiedzy logistycznej |
105. | II f | Julia Jastrząb | Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego |
106. | II f | Julia Jastrząb | Udział w Lidze logistyków |
107. | II f | Wiktor Rękas | Udział w Lidze logistyków |
108. | II f | Wiktor Rękas | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
109. | II f | Wiktor Rękas | Udział w konkursie Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych |
110. | II f | Patryk Spławiński | Udział w Konkursie języka angielskiego zawodowego |
111. | II f | Patryk spławiński | Wyróżnienie w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
112. | II f | Angelika Porada | 2 etap konkursu "Maths in English" |
113. | II f | Angelika Porada | Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego |
114. | II f | Angelika Porada | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
115. | II f | Patryk Bodnar | Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" |
116. | II f | Lilianna Świder | Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego |
117. | II f | Lilianna Świder | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
118. | II f | Kamila Sroka | Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego |
119. | II f | Wojciech Świątoniowski | Udział w konkursach tematycznych języka angielskiego |
120. | II f | Weronika Błaszków | Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted |
121. | II f | Wiktoria Grądzka | I miejsce w konkursie Ekonomia Challenge Accepted |
122. | II f | Adam Gruba | Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted |
123. | II f | Natalia Olszewska | I miejsce w konkursie Tworzydło Poetyckie |
124. | II p | Żaneta Ziemniak | Udział w konkursie Maths in English |
125. | II p | Żaneta Ziemniak | Udział w Olimpiadzie Zdrowego Żywienia |
126. | II p | Żaneta Ziemniak | Udział w Konkursie wiedzy ekologicznej |
127. | II p | Kamila Chmiel | Udział w konkursie "Pomóż ocalić życie bezdomnemu" |
128. | II p | Joanna Grzelak | Udział w konkursie Kangur matematyczny |
129. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
130. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w ogólnopolskiej Nagrodzie Poetyckiej "Fundamenty" |
131. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Mieczysława Czychowskiego |
132. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Romualda Mikoszewskiego "Ziemia najbliższa" |
133. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Refleksy" |
134. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Haliny Snopkiewicz |
135. | II p | Justyna Sokołowska | Udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Zaczyna się od słowa" |
136. | II p | Aleksandra Kowaliło | Udział w Konkursie fotograficznym |
137. | II p | Aleksandra Kowaliło | Udział w konkursie poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
138. | II p | Julia Panek | Udział w Konkursie wiedzy ekologicznej |
139. | III a | Agnieszka Wiglusz | Finalistka w Ogólnopolskim Konkursie PIP "Poznaj swoje prawa w pracy" |
140. | III a | Klaudia Micał | I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej |
141. | III a | Karolina Biela | I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej |
142. | III a | Natalia Kubicka | I miejsce w Ulicznej grze ekonomicznej |
143. | III a | Anita Ryś | Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
144. | III a | Anita Ryś | Udział w konkursie "Maths in English" |
145. | III a | Anita Ryś | Udział w konkursie Kangur matematyczny |
146. | III a | Anita Ryś | Udział w turnieju "Rachunkowość w pigułce" |
147. | III a | Grzegorz Stachura | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
148. | III a | Justyna Pakuła | Udział w turnieju "Rachunkowość w pigułce" |
149. | III a | Justyna Pakuła | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
150. | III a | Alicja Gierasiewicz | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
151. | III a | Alicja Gierasiewicz | Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" |
152. | III a | Patrycja Wiśniowska | Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" |
153. | III a | Patrycja Wiśniowska | Udział w turnieju "Rachunkowośc w pigułce" |
154. | III a | Patrycja Wiśniowska | Udział w konkursie Maths in English |
155. | III a | Aleksandra Kopeć | I miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce" |
156. | III a | Katarzyna Trzeciak | II miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce" |
157. | III a | Adrianna Mikosz | III miejsce w etapie szkolnym turnieju "Rachunkowośc w pigułce" |
158. | III b | Wiktoria Pałczyńska | II miejsce w Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim |
159. | III b | Daniel Rajzer | Półfinalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą |
160. | III b | Patryk Kot | Półfinalista Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą |
161. | III b | Justyna Karaś | II miejsce w konkursie fotograficznym "Żywe krajobrazy" |
162. | III b | Monika Koszela | Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej |
163. | III b | Monika Koszela | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
164. | III b | Izabela Fornal | Udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej |
165. | III b | Izabela Fornal | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
166. | III b | Katarzyna Korecka | Udział w konkursie "Talentowisko" |
167. | III bh | Aneta Tęsna | Udzial w Konkursie wiedzy o państwie i prawie |
168. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
169. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
170. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w konkursie "Poznaj swoje prawa w pracy" |
171. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w konkursie fotograficznym "Żywe krajobrazy" |
172. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w konkursie "Talentowisko" |
173. | III bh | Aneta Tęsna | Udział w konkursie literackim "Natchnienie Weselem Stanisława Wyspiańskiego" |
174. | III bh | Aneta Tęsna | 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach |
175. | III bh | Aneta Tęsna | 2 etap konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
176. | III bh | Aneta Tęsna | I miejsce w Konkursie Wiedzy o Podatkach |
177. | III bh | Patrycja Pado | Udział w konkursie z zakresu PG |
178. | III bh | Magdalena Sowa | Udział w konkursie z zakresu PGR |
179. | III bh | Jarosław Piekut | Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej |
180. | III bh | Jarosław Piekut | Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd Obcojęzycznych |
181. | III bh | Jarosław Piekut | Wyróżnienie w konkursie Dni Kultury |
182. | III bh | Irena Zięba | Udział w konkursie Dni Kultury |
183. | III bh | Irena Zięba | Udział w konkursie literackim "Natchnienie Weselem Stanisława Wyspiańskiego" |
184. | III bh | Irena Zięba | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
185. | III bh | Irena Zięba | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
186. | III bh | Irena Zięba | Udział w konkursie Ekonomia Challenge Accepted |
187. | III c | Dominik Kosztyła | Finalista konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
188. | III c | Dominik Kosztyła | IV miejsce w etapie szkolnym Konkursu Wiedzy Logistycznej |
189. | III c | Grzegorz Pyrcz | 2 etap konkursu Ekonomia Challenge Accepted |
190. | III c | Dominik Broda | 2 etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach |
191. | III c | Dominik Broda | IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
192. | III c | Dominik Broda | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
193. | III d | Tomasz Birnbach | II miejsce w Konkursie znajomości lektur - Wesele |
194. | III d | Tomasz Birnbach | 2 etap Konkursu Logistycznego |
195. | III d | Tomasz Birnbach | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
196. | III d | Tomasz Birnbach | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie |
197. | III d | Tomasz Birnbach | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
198. | III d | Tomasz Birnbach | Udział w konkursie matematycznym "Euklides" |
199. | III d | Jagoda Ostrowska | II miejsce w Konkursie znajomości lektur - Wesele |
200. | III d | Jagoda Ostrowska | Udział w Konkursie Logistycznym |
201. | III e | Hubert Szczęch | Udział w Podkarpackim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie |
202. | III f | Ewelina Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Logistycznej |
203. | III f | Ewelina Chorzępa | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
204. | III f | Ewelina Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
205. | III f | Ewelina Chorzępa | Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
206. | III f | Piotr Demko | Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
207. | III f | Patryk Drozd | Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
208. | III f | Patryk Drozd | Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
209. | III f | Mirosław Dudek | Etap regionalny Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
210. | III f | Mirosław Dudek | Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
211. | III f | Karol Kraus | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
212. | III f | Karol Kraus | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
213. | III f | Karol Kraus | Udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
214. | III f | Wiktoria Rusinek | II miejsce w Konkursie Wiedzy Logistycznej |
215. | III f | Wiktoria Rusinek | V miejsce w drużynowym turnieju szachowym |
216. | III f | Wiktoria Rusinek | Udział w Olimpiadzie Logistycznej |
217. | III f | Wiktoria Rusinek | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
218. | III f | Wiktoria Rusinek | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
219. | III f | Aleksandra Sowa | Udział w Olimpiadzie Logistycznej |
220. | III f | Aleksandra Sowa | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
221. | III f | Aleksandra Sowa | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
222. | III g | Weronika Baczek | 2 etap Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
223. | III g | Weronika Baczek | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
224. | III g | Marlena Krowicka | 2 etap Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
225. | III g | Marlena Krowicka | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
226. | III g | Irena Kurowska | Udział w Konkursie znajomości lektur - Lalka |
227. | III p | Małgorzata Gredes | 2 etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej |
228. | III p | Ewa Burlikowska | 2 etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej |
229. | III p | Karina Marciniec | Udział w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej |
230. | III p | Natalia Miąsik | Udział w konkursie Maths in English |
231. | III p | Kamila Brzeżawska | Udział w konkursie Maths in English |
232. | III p | Mikołaj Ukraiński | Udział w konkursie Maths in English |
233. | III p | Natalia Płonka | Udział w konkursie Maths in English |
234. | III p | Natalia Portas | Udział w konkursie Maths in English |
235. | III p | Klaudia Fąfara | Udział w Ulicznej Grze Ekonomicznej |
236. | III p | Dominika Wyskiel | Udział w Ulicznej Grze Ekonomicznej |
237. | III p | Joanna Jakubowska | Udział w Rzeszowskich Dniach Kultury Szkolnej |
238. | IV a | Jakub Surowiec | Etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych" |
239. | IV a | Jakub Surowiec | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach |
240. | IV a | Dagmara Przyboś | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
241. | IV a | Gabriela Polak | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
242. | IV a | Magdalena Bobowska | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
243. | IV a | Ewa Urban | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
244. | IV a | Kinga Rusin | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
245. | IV a | Karolina Pączka | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
246. | IV a | Dominika Paluch | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
247. | IV a | Natalia Kucha | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
248. | IV a | Dominika Kisiel | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
249. | IV a | Wiktoria Kowal | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
250. | IV a | Natalia Trela | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
251. | IV a | Kamila Król | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
252. | IV a | Natalia Kielar | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
253. | IV a | Izabela Żyła | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
254. | IV a | Urszula Walas | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
255. | IV a | Izabela Wieczerzak | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
256. | IV a | Gabriela Decowska | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych |
257. | IV b | Dawid Podkówka | III miejsce w konkursie matematycznym Maths in English |
258. | IV b | Dawid Podkówka | 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości |
259. | IV b | Dawid Podkówka | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
260. | IV b | Dawid Podkówka | Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego |
261. | IV b | Dawid Podkówka | Udział w konkursie Kangur matematyczny |
262. | IV b | Dawid Podkówka | Udział w konkursie "St. Patrick Cometition" |
263. | IV b | Jakub Preis | Finalista konkursu matematycznego Maths in English |
264. | IV b | Jakub Preis | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
265. | IV b | Jakub Preis | Udział w Olimpiadzie Języka Angielskiego |
266. | IV b | Jakub Preis | Udział w konkursie "Kangur matematyczny" |
267. | IV b | Jakub Preis | Udział w konkursie "St. Patrick Cometition" |
268. | IV b | Monika Sieńko | Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym "Maths in English" |
269. | IV b | Anna Wąsacz | Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym "Maths in English" |
270. | IV b | Monika Sieńko | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
271. | IV b | Anna Wąsacz | Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości |
272. | IV b | Monika Sieńko | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
273. | IV b | Anna Wąsacz | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
274. | IV b | Alicja Rachfał | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
275. | IV b | Agata Rozmus | Udział w konkursie Matematyka w technice i dla technika |
276. | IV c | Ilona Biezkłubyj | I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Logistycznym |
277. | IV c | Ilona Biezkłubyj | III miejsce w Powiatowym Konkursie Tenisa Ziemnego |
278. | IV c | Ilona Biezkłubyj | Udział w ogólnopolskim konkursie "Ekonomia w biznesie i innowacji" - 25 miejsce w Polsce |
279. | IV c | Ilona Biezkłubyj | II miejsce w konkursie historycznym "Drogi Polski do niepodległości" |
280. | IV c | Hubert Kłosowski | III miejsce w konkursie historycznym "Drogi Polski do niepodległości" |
281. | IV df | Andrzej Florek | I miejsce w Akademickim Turnieju TransEdu |
282. | IV df | Andrzej Florek | Udział w Olimpiadzie spedycyjno-Logistycznej |
283. | IV df | Andrzej Florek | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
284. | IV df | Arkadiusz Dziura | Udział w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
285. | IV df | Kamila Zielińska | Udział w Akademickim Turnieju TransEdu - 16 miejsce |
286. | IV df | Kamila Zielińska | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
287. | IV df | Kamila Zielińska | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
288. | IV df | Kamila Zielińska | Udział w konkursie "English in Logistics" |
289. | IV df | Dagmara Kot | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
290. | IV df | Marta Lozia | Udział w konkursie "English in Logistics" |
291. | IV df | Dagmara Kot | Udział w konkursie "English in Logistics" |
292. | IV df | Michał Urman | Udział w konkursie "English in Logistics" |
293. | IVdf | Gabriela Kozłowska | IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
294. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w konkursie Kangur Matematyczny |
295. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
296. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day" |
297. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie" |
298. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu |
299. | IV df | Gabriela Kozłowska | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka |
300. | IV df | Arkadiusz Płodzień | IV miejsce w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
301. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w Olimpiadzie wiedzy o Państwie i Prawie |
302. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day" |
303. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie" |
304. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu |
305. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka |
306. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Finalista Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej |
307. | IV df | Arkadiusz Płodzień | 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania |
308. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w Olimpiadzie Logistycznej |
309. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w Rzeszowskim Konkursie Matematycznym Maths in English |
310. | IV df | Arkadiusz Płodzień | Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji |
311. | IV df | Eryk Chorzępa | II miejsce w konkursie English in Logistics |
312. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
313. | IV df | Eryk Chorzępa | II miejsce w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day" |
314. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie" |
315. | IV df | Eryk Chorzępa | Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu |
316. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka |
317. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
318. | IV df | Eryk Chorzępa | 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania |
319. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
320. | IV df | Eryk Chorzępa | 2 etap Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English |
321. | IV df | Eryk Chorzępa | Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji |
322. | IV df | Eryk Chorzępa | II miejsce w konkursie Niejedna Rosja |
323. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie |
324. | IV df | Sebastian Decowski | II miejsce w konkursie języka angielskiego "Thanksgiving Day" |
325. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w konkursie języka angielskiego "O państwie i społeczeństwie" |
326. | IV df | Sebastian Decowski | Udzial w Akademickim Turnieju TransEdu |
327. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka |
328. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej |
329. | IV df | Sebastian Decowski | 2 etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania |
330. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w Szkolnej Lidze Młodego Logistyka |
331. | IV df | Sebastian Decowski | 2 etap Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English |
332. | IV df | Sebastian Decowski | Udział w konkursie Ekonomia w Biznesie i Innowacji |
333. | IV e | Maciej Gacek | Laureat Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego Maths in English |
334. | IV e | Maciej Gacek | I miejsce w konkursie PRZEtwory literackie |
335. | IV g | Urszula Szczepanek | Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Na Początku Było Słowo" |
336. | IV g | Ewelina Barnuś | Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
337. | IV g | Ewelina Barnuś | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
338. | IV g | Szymon Książkiewicz | III miejsce w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
339. | IV g | Szymon Ksiązkiewicz | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
340. | IV g | Bartłomiej Lasota | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
341. | IV g | Marcin Lech | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
342. | IV g | Marcin Lech | Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
343. | IV g | Łukasz Marecki | Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
344. | IV g | Hubert Puzio | Udział w Konkursie Języka Angielskiego "Ion us for Thanksgiving Celebration" |
345. | IV g | Hubert Puzio | Udział w Konkursie Języka Angielskiego Logistycznego |
25 września 2022 r. odbyło się wręczenie nagród w Konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Naszą szkołę reprezentował w konkursie uczeń kl. I t Tymoteusz Banaś, którego zestaw zdjęć uhonorowano przyznaniem drugiego miejsca. Gratulujemy!
Nazywam się Małgorzata Kipczak, chodzę do klasy III bh T. Na co dzień trenuję karate tradycyjne w Rzeszowskiej Akademii Sportu Chikara. Pasję do tej sztuki zrodziła we mnie moja najlepsza przyjaciółka z podstawówki, która sama uczęszczała na treningi. Opowiedziała mi o tym, po czym następnego dnia poszłam z tatą na pierwszy trening. Spodobało mi się to i od tamtego czasu trenuję już ponad 10 lat (przygodę z karate zaczęłam w 2008 roku). W 2015 r. zdałam na stopień mistrzowski 1 DAN, czyli czarny pas. Od 2016 roku jestem w kadrze Narodowej Reprezentacji Polski. Reprezentuję kraj na arenie międzynarodowej. W całej swojej karierze sportowej zdobyłam liczne tytuły, zaczynając od Mistrzostw Polski, przez Mistrzostwa Europy, a kończąc na Mistrzostwach Świata.
Karate jest dla mnie czymś więcej niż tylko sportem – to część mojego życia, która pozwoliła mi ukształtować mój charakter, ducha walki i sposób myślenia. Warto mieć swoje pasje i rozwijać je tak bardzo, jak tylko się da – wtedy życie nabiera zupełnie nowego znaczenia. Dzięki ciężkiej pracy zasługom moich rodziców, którzy wozili mnie na treningi i wspierali duchowo oraz finansowo, udało mi się wypracować wiele sukcesów, którymi teraz mogę się pochwalić.
Moje najważniejsze osiągnięcia (oprócz turniejów) na przestrzeni tych lat:
- Srebrny Medal i tytuł Wicemistrzyni Świata w Kumite Indywidualnym w konkurencji Kumite w kategorii młodzieżowiec na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Kanadzie – 27-28 października 2018 r.,
- Brązowy Medal w konkurencji Fukugo w kategorii młodzieżowiec na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Kanadzie – 27-28 października 2018 r.,
- Złoty Medal i tytuł Mistrzyni Polski w Kumite Indywidualnym w konkurencji Kumite w kategorii młodzieżowiec na Mistrzostwach Polski w Opolu – 16-17 czerwca 2018 r.,
- Srebrny Medal i tytuł Mistrzyni En-bu w konkurencji En-bu w kategorii junior na Mistrzostwach Polski w Lublinie w 2013 roku,
- Brązowy Medal w konkurencji En-bu w kategorii junior na Mistrzostwach Polski we Włocławku w 2015 roku,
- Złoty Medal w konkurencji Kumite w kategorii junior w Polskiej Lidze Karate Tradycyjnego w Zamościu w 2017 roku,
- Złoty Medal w konkurencji Kumite w kategorii junior w VII Pucharze Mistrza we Wrocławiu 2014 roku.
W związku z przypadającą na 3.06.2021 r. Uroczystością Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa i dniem wolnym od pracy, piątek 4.05.2021 r. jest dniem dyrektorskim, wolnym od zajęć dydaktycznych.
Pracowita, ambitna, wesoła, wszędzie jej pełno.
Pobiegnie na zbiórkę „Strzelca”, weźmie udział w akademii, zrobi zdjęcia, pomoże w organizacji dowolnej imprezy, przygotuje z koleżankami 150 kotylionów…
Justyna jest jednak przede wszystkim poetką.
Wiersze pisze, odkąd pamięta. Doszła już nawet do takiej wprawy, że w SZALONYM konkursie „Tworzydło Poetyckie” zajęła II miejsce w konkurencji pisania wierszy na zadany temat… na czas.
Pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie debiutancki sukces – ukazał się DRUKIEM jej pierwszy poetycki tomik.
Więcej na temat naszej Mistrzyni Słowa można przeczytać TUTAJ.
Zakończył się XVI Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Laur Zawodziański” adresowany do młodzieży szkół średnich. Spośród 156 uczestników jury nagrodziło pięć osób oraz przyznało wyróżnienia ośmiu uczestnikom. W gronie laureatów znalazł się uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie, Adrian Freitag z klasy III p LO. Gratulujemy!
KK: Witam Cię, Sebastianie. Przedstaw nam się i powiedz kilka słów o sobie.
S: Witam serdecznie. Nazywam się Sebastian Decowski, pochodzę z bardzo małej miejscowości, na co dzień uczęszczam do naszej szkoły i mieszkam w tutejszym internacie.
KK: Powiedz nam coś więcej na temat dyscypliny sportu, którą się zajmujesz – przyznam, że dla mnie to przysłowiowa „czarna magia”.
S: Dyscypliną, którą się zajmuję, jest szeroko pojęte MMA, czyli Mieszane Sztuki Walki – z angielskiego Mixed Martial Arts.
KK: Kiedy zacząłeś swą przygodę z tym sportem i co Cię do tego skłoniło?
Serdecznie gratulujemy uczennicom naszej szkoły, które zostały nagrodzone Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Jest ono przyznawane co roku osobom, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce w danym typie szkoły. Są to:
- Klaudia Batycka z klasy III a,
- Kamila Jasińska z klasy II as,
- Monika Kwaśny z klasy III p,
- Kamila Michalik z klasy II p.
Gratulujemy również rodzicom wyróżnionych uczennic.
Jesteśmy z Was dumni!
POCHWAŁA DYREKTORA SZKOŁY
za wzorową frekwencję w I semestrze 2016/2017
L.p. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
1. |
Pasierb Dominika |
I a |
2. |
Władyka Małgorzata |
I a |
3. |
Miazga Paulina |
I b |
4. |
Pado Patrycja |
I bh |
5. |
Sowa Magdalena |
I bh |
6. |
Broda Dominik |
I c |
7. |
Socha Dariusz |
I d |
8. |
Bąk Kamil |
I d |
9. |
Gredes Małgorzata |
I p |
10. |
Jastrząb Joanna |
II a |
11. |
Kowal Wiktoria |
II a |
12. |
Król Kamila |
II a |
13. |
Surowiec Jakub |
II a |
14. |
Wąsacz Anna |
II b |
15. |
Marecki Łukasz |
II g |
16. |
Ząbek Magdalena |
III b |
17. |
Kozdraś Kamil |
III c |
18. |
Bryś Krzysztof |
III d |
18. |
Gaweł Dominika |
III f |
20. |
Pomianek Andżelika |
III f |
21. |
Witek Jakub (99,09%) |
III f |
22. |
Górecka Aneta |
III p |
|
|
|
POCHWAŁA DYREKTORA SZKOŁY
za wzorową postawę uczniowską:
L.p. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
|
L.p. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
1. |
Ryś Anita |
I a |
|
20. |
Kozłowska Gabriela |
II df |
2. |
Birnbach Tomasz |
I d |
|
21. |
Płodzień Arkadiusz |
II df |
3. |
Gredes Małgorzata |
I p |
|
22. |
Pattak Kacper |
II g |
4. |
Bobowska Magdalena |
II a |
|
23. |
Rzeszutko Anna |
III a |
5. |
Drewniak Gabriela |
II a |
|
24. |
Drzał Sylwia |
III b |
6. |
Kilar Natalia |
II a |
|
25. |
Musiałek Andżelika |
III b |
7. |
Kisiel Dominika |
II a |
|
26. |
Puzio Justyna |
III b |
8. |
Kowal Wiktoria |
II a |
|
27. |
Siwak Klaudia |
III b |
9. |
Król Kamila |
II a |
|
28. |
Cebulak Karolina |
III p |
10. |
Pączka Karolina |
II a |
|
29. |
Jaskuła Weronika |
III p |
11. |
Rusin Kinga |
II a |
|
30. |
Krztoń Patrycja |
III p |
12. |
Surowiec Jakub |
II a |
|
31. |
Ruman Paweł |
III p |
13. |
Walas Urszula |
II a |
|
32 |
Zielińska Karolina |
III p |
14. |
Paluch Dominika |
II a |
|
33. |
Zoremba Izabela |
III p |
15. |
Lisowicz Weronika |
II b |
|
34. |
Szyszka Kamila |
III t |
16. |
Baj Martyna |
II b |
|
35. |
Biela Katarzyna |
IV a |
17. |
Biezkłubyj Ilona |
II c |
|
35. |
Dragan Aleksandra |
IV a |
18. |
Kłosowski Hubert |
II C |
|
36. |
Płaza Łucja |
IV a |
19. |
Bober Adrian |
II c |
|
37. |
Polak Grzegorz |
IV c |
|
|
|
|
38. |
Pieniążek Patryk |
IV d |
|
|
|
|
|
|
|
Pierwsze półrocze roku szkolnego 2019/2020 obfitowało w udział uczniów Zespołu Szkół nr 2 w olimpiadach i konkursach. Wielu spośród nich odniosło sukces. Poniżej prezentujemy ich osiągnięcia.
Lp. | Klasa | Imię i nazwisko | Konkurs, olimpiada |
1. | III a | Justyna Łazarz | zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego |
2. | III b | Bogusława Nizioł | wyróznienie w Regionalnym Konkursie Recytatorskim "O Skrzydło Orle" |
3. | III a | Justyna Łazarz | udział w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Hollywood za moim domem" |
4. | I cs | Martyna Grzesik | udział w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Hollywood za moim domem" |
5. | I cg | Kinga Kociołek | III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Na szlaku turystycznym Rzeszowa" |
6. | I bg | Oliwia Brzezowska | III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Na szlaku turystycznym Rzeszowa" |
7. | I bg | Karolina Bryk | udział w Wojewódzkim Konkursie "Zło dobrem zwyciężaj - tak żyłem" |
8. | I bg | Aleksandra Rusinek | udział w Wojewódzkim Konkursie "Zło dobrem zwyciężaj - tak żyłem" |
9. | I ps | Weronika Bury | I miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
10. | I as | Agata Kuźniar | I miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
11. | I as | Karolina Bastrzyk | I miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
12. | I cg | Aleksandra Fus | II miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
13. | I cs | Aleksandra Bundyra | II miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
14. | I bg | Wiktoria Kalka | III miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
15. | I pg | Gabriela Pawełek | III miejsce w szkolnym Konkursie na stroik bożonarodzeniowy |
16. | uczniowie różnych klas | udział w szkolnym etapie Olimpiadzy Języka Angielskiego | |
17. | uczniowie różnych klas | udział w szkolnym konkursie "English in Logistics" | |
18. | IV bh | Jarosław Piekut | udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej |
19. | I ps | Julia stachowicz | udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej |
20. | uczniowie różnych klas | udział w szkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii | |
21. | I cg | Karolina Kusz | I miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji |
22. | I cg | Kamil Ziaja | II miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji |
23. | I cg | Mateusz Sobuś | III miejsce w szkolnym Konkursie Wiedzy o Rosji |
24. | uczniowie różnych klas | udział w konkursie języka angielskiego "Christmas Celebrations | |
25. | I bg | Karolina Bryk | I miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim |
26. | III bh | Klaudia Pizło | II miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim |
27. | I bg | Wioletta Kulbida | III miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku niemieckim |
28. | II a | Klaudia Batycka | I miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę swiąteczną w języku włoskim |
29. | II a | Sandra Tereszkiewicz | II miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku włoskim |
30. | III a | Weronika Jakubowska | III miejsce w szkolnym Konkursie na kartkę świąteczną w języku włoskim |
31. | IV bh | Jarosław Piekut | III miejsce w V Konkursie Kolęd Obcojęzycznych |
32. | uczniowie klas IV T | udział w konkursie Matematyka w Technice dla Technika | |
33. | uczniowie różnych klas | udział w Konkursie Matematycznym EUKLIDES | |
35. | III f | Natalia Olszewska | udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Zawodziański" |
36. | III p | Justyna Sokołowska | udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O laur Zawodziański" |
37. | I cg | Kinga Kociołek | udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Laur Zawodziański" |
38. | III p | Justyna Sokołowska | udział w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Miłość niejedno ma imię" |
39. | III f | Natalia Olszewska | I miejsce w szkolnym konkursie Tworzydło Poetyckie |
40. | I cg | Aleksandra Fus | I miejsce w szkolnym konkursie Tworzydło Poetyckie |
41. | I pg | Gabriela Pawełek | II miejsce w szkolnym konkursie Tworzydło Poetyckie |
42. | IV c | Dominik Broda | III miejsce w szkolnym konkursie Tworzydło Poetyckie |
43. | II p | Dominika Lisak | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
44. | IV a | Gabriela Drozdowska | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
45. | IV a | Patrycja Litwin | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
46. | IV d | Joanna Choma | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
47. | III b | Zuzanna Bujak | laureatka szkolnego konkursu "PRZEtwory Literackie" |
Uczniowie naszej szkoły brali ponadto udział w konkursach:
- Kółko Graniaste - organizowany przez centrum e-learningu AGH w Krakowie
- Konkurs Fotograficzny "Żywe Krajobrazy"
- Olimpiada Geograficzna
- Olimpiada Wiedzy o Rodzinie
- Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
- konkursy przy użyciu platformy Kahoot dotyczące wiedzy na temat HIV/AIDS
- konkurs Tadeusz Rejtan - patron naszej szkoły
- konkurs Józef Piłsudski jako wódz i polityk
- konkurs Prawa człowieka
Nauczyciele wychowania fizycznego również organizowali udział młodzieży w systemie międzyszkolnych olimpiad przedmiotowych i konkursów zgodnie z preliminarzem organizacji Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dla Szkół Ponadgimnazjalnych m. Rzeszowa oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w roku szkolnym 2019/2020:
- tenis stołowy dziewcząt - IV miejsce w Rzeszowie
- tenis stołowy chłopców
- piłka koszykowa chłopców - III miejsce w grupie
- indywidualne drużynowe biegi przełajowe
- sztafetowe biegi przełajowe
- licealiada w unihokeju dziewcząt - etap rejonowy
- piłka siatkowa chłopców
- piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce w grupie